Betpas SMS Listesinden Nasıl Çıkılır?

 Tıkla Yeni Adrese Giriş Yap!

Betpas SMS listesinden nasıl çıkılır ve Betpas SMS iptali nasıl yapılır sorularınıza bu yazımızda cevap bularak sizlere yardımcı olacağız. Çünkü kimi kullanıcılar ve bazen siteye üye olmayan kişiler bile SMS listesinden nasıl çıkmaları gerektiğini araştırıyorlar. Site kullanıcılarına iyi bir şekilde hizmet vermek amacı ile SMS gönderiyor. Bu kimi haberleri en hızlı şekilde iletmek için ya da tanıtımları hızlı bir şekilde yapmak amacı ile oluyor. Ancak bu mesajlar karışarak ya da bazen bilinçli olarak siteye üye olmayan kişilere de gidebiliyor. İşte bundan ötürü de SMS listesinden nasıl çıkılır sorusu araştırılıyor.

betpas sms iptali

Betpas Neden SMS Gönderiyor?

Aslında sitenin SMS göndermesinin sebebini siteye üye olanlar her zaman biliyor ancak siteye üye olmayanların da mesaj aldığından bahsetmiştik. Durum böyle olunca da bu kişiler neden platform SMS atıyor diye soruyorlar. Hem de Betpas SMS listesinden nasıl çıkılır sorusunu soruyorlar. Sitenin üyelerine mesaj göndermesinin sebebi onlara yeni giriş adreslerini bildirmek içindir. BTK tarafından sıklıkla değiştirilmekte olan ve kapatılmak olan adresleri üyelere hızlı bir şekilde aktarmak amacı ile SMS gönderme işlemi yapılıyor.  Ayrıca yeni bonus seçeneklerini de aktarabilmek amacı ile üyelere SMS bildirimi yapılmaktadır. İşte mesaj gönderilmesinin sebebi budur. Ancak üye olmayan kişilere mesaj gitmesinin sebebi ise onlara siteyi tanıtmak içindir. Bu şekilde mesajlar alan kullanıcılar siteyi merak edip üye olmak isteyebiliyorlar. Son dönemlerde gelen mesajlardan dolayı siteye üye olan bahis severlerin sayısı oldukça yüksektir.

Betpas SMS İptali Nasıl Yapılır?

Betpas’ın SMS iptalini yapabilmek için siteye girmeniz gerecektir. Eğer ki platformun güncel giriş adreslerini bilmiyorsanız hemen sitemizde yer alan linkleri kullanarak girebilirsiniz. Böylelikle canlı desteğe bağlanarak SMS iptali işlemlerini başlatabileceksiniz. Betpas SMS iptali için canlı desteğe bağlandığınız zaman sizlere operatörler yardımcı olacaktır. Operatörler ile görüşme gerçekleştirerek onlara SMS iptali yapmak istediğiniz söyleyin. Sizlerden operatörler tarafından telefon numarası alınacaktır. Telefon numaralarınız üzerinden hemen SMS iptali işlemleriniz gerçekleşecektir. Eğer ki bunları yapmanıza karşılık halen SMS iptali yapılmadı ise bu durumda da kendiniz bu işlemi yapacaksınız. Bunu yapmanızın yolu da son derece kolaydır.

Betpas Mesaj Engelleme

Betpas SMS listesinden nasıl çıkılır sorunuzun bir yöntemi daha mevcuttur. Kullanıcılar canlı destek ile SMS iptali yapmak istedikleri zaman eğer ki başarılı olmazlar ise bu durumda yapmaları gereken kendileri mesaj engelleme işlemini başlatmaları olacaktır. Bunu da mesaj ayarları üzerinden kullanıcılar telefonlarından çok basit bir şekilde yapabilmektedir. Mesaj engelleme için isterseniz sitenin sizlere mesaj gönderdiği numaralar üzerinden işlemleri tamamlayabilirsiniz. İsterseniz de bunları yapmak adına SPAM filtresine “Betpas” kelimesini ekleyebilirsiniz. Bu şekilde mesajlar artık SPAM filtresine düşecek ve ekranınıza gelmeyecektir. Betpas SMS listesinden nasıl çıkılır sorularınıza cevap verdik, merak ettiğiniz diğer sorular için de yazılarımızı okumayı ihmal etmeyin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir